Hizmet Politikamız

Üstün Kalite Hizmet

Marangozlu, asansörlü ve uzman personelli nakliyat hizmetlerinde memnuniyet sağlamaktayız.

Yeni Nesil Taşımacılık

Sektörün en gelişmiş ve profesyonel firması Keskin nakliyat yeni nesil nakliyat sistemleri ile profesyonel hizmetleri.

Türkiye’de en hızlı büyüyen nakliyat şirketlerinden biri olarak, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Verilen hizmetin eksiksiz bir şekilde gerçekleşebilmesi için müşterilerimizden talep ettikleri hizmet ile ilgili detaylı bilgi almakta ve bu bilgiler ışığında planlama yapmaktayız. Planlarda herhangi bir aksaklık meydana gelmemesi için nakliyat sırasında kullanılacak malzemeleri daha öncesinde temin etmekteyiz. Ayrıca nakliyat sırasında kullanılabilecek asansörleri de işlemlerin öncesinde test ederek, herhangi bir güvenlik açığı oluşmasını engellemekteyiz.

Hizmet politikamız müşterilerimizin maddi kayba uğramadan hızlı ve güvenli bir nakliyat hizmeti almasını sağlamaktır. Bunu gerçekleştirebilmek için sigorta işlemlerini nakliyat daha başlamadan tamamlamaktayız. Sigortalamanın sorunsuz tamamlanabilmesi için eşyaların maddi değerlerini belirlemekte ve resmi belgelerle koruma altına almaktayız. Bu sayede misyonumuzu gerçekleştirmek için en önemli adımlardan birini atmış olup müşterilerimize güven aşılamaktayız. Müşterilerimizin güvenini boşa çıkarmamak için maksimum dikkatle çalışmakta ve en ufak kaza dahi meydana gelmesini engellemekteyiz. Üstün hizmet anlayışıyla çalışmaya devam edeceğimize emin olabilir ve şirketimizden istediğiniz zaman nakliyat yardımı alabilirsiniz.

 

Hizmet Kalitemiz

Firmamız Bolu ve Türkiye’de hizmet vermekte olan en köklü nakliyat şirketleri arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak, referans sayımız fazla, müşteri portföyümüz oldukça geniştir. Bu durum, hem karşılaşılabilecek pek çok probleme kolaylıkla çözüm bulunabilmesine hem de piyasada firmamıza duyulan güvenin yüksek olmasına vesile olmaktadır. Ayrıca personellerimizin ve şirketimizin farklı alanlarda tecrübeli olması, her türlü nakliyat işleminin hızlı ve güvenli bir şekilde bitirilmesine imkan vermektedir. Vizyonumuz içerisinde bu hizmeti tüm dünyaya yayıp ülkemizi nakliyat alanında bir numaraya taşımak da bulunmaktadır.

Şirketimiz dünyaya açılmak ve nakliyat alanında daha büyük adımlar atmak için vizyonumuz doğrultusunda önemli adımlar atmaktadır. Kullanılan teknikler ve malzemeler uluslararası düzeye çekilmeye çalışılmakta ve personellerimizin sertifikalarının dünya çapında geçerli olması için girişimler yapılmaktadır. Yurt dışında kullanılan teknikler örnek alınmakta ve geliştirilmesi için uygulamalı çalışmalar yapılmaktadır. Bu çalışmaların başarılı olması için özgün araştırmalar yapılmaktadır. Bunun yanında kullanılan teknolojik ürünlerin geliştirilmesi ve daha işlevsel hale getirilebilmesi için mühendislik çalışmalarına destek verilmektedir.

boluevdenevelogobeyaz.png
Bolu Keskin Nakliyat olarak 20 yılı aşkın bir süredir sizlere Bolu evden eve nakliyat, şehirler arası ve şehir içi nakliyat gibi birçok kurumsal ve bireysel hizmetler vermekteyiz. Uzman personel kadromuz, yeni nesil taşımacılık sistemleri ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde her geçen gün büyümeyi daha da kolaylaştırıyor ve sizlerin bu süreçleri stressiz bir şekilde atlatmasını sağlıyoruz. Hemen firmamıza ulaşarak sizler de hızlı ve güvenli nakliyat hizmetleri alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.