Misyon Vizyon

Üstün Kalite Hizmet

Marangozlu, asansörlü ve uzman personelli nakliyat hizmetlerinde memnuniyet sağlamaktayız.

Yeni Nesil Taşımacılık

Sektörün en gelişmiş ve profesyonel firması Keskin nakliyat yeni nesil nakliyat sistemleri ile profesyonel hizmetleri.

Bolu’da ve Türkiye’de nakliyat alanında pek çok başarıya imza atmış olan firmamız üst düzey kalitede hizmet verebilmek misyonuyla ise başlamış bir şirkettir. Keskin Nakliyat ismiyle aktif olarak çalıştığımız bu sektörde misyonumuz her daim müşterilerimizin memnun kalmasını sağlamaktır. Firmamız bu amacını gerçekleştirebilmek için farklı alanlarda doğru yatırımları yapmakta ve personelleriyle birlikte kendini geliştirmeye devam etmektedir. Gelişimin yanında nakliyat işlemlerinin kesintisiz bir şekilde gerçekleşmesi de büyük önem arz etmektedir. Firmamız kesintisiz ve sürekli bir nakliyat işlemi için iş planını çok önceden yapmaktadır.

Firmamız her türden nakliyat hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerin yardımına koşmak için farklı alanlarda hizmet vermektedir. Ofis taşımacılığında parça eşya taşımacılığına, şehir içi nakliyattan şehirler arası nakliyata kadar pek çok hizmeti verebilen şirketimiz, müşterilerinin isteklerini gerçekleştirebilmek için hizmet skalasını genişletmeye devam etmektedir. Misyonumuz çerçevesinde hareket edebilmek için personellerimiz de kusursuz bir şekilde eğitilmektedir. Sunduğumuz eğitimler sayesinde hem istihdam sağlamakta hem de tecrübesiz kişilerin işlerine uzmanlaşmış bir şekilde başlamasını sağlamaktayız.

Vizyonumuz

Nakliyat alanında yıllar boyu kazandığı tecrübeyle kusursuz bir şekilde hizmet vermekte olan Keskin Nakliyat, sağladığı istihdam ve sektöre katmış olduğu yenilikler sayesinde lider konumda bulunmaktadır. Diğer firmalar tarafından hem kullanılan teknikler hem de müşteri ilişkileri bakımından örnek alınan şirketimiz, bu seviyeye gelebilmek için pek çok yatırım yapmıştır. Yatırımlar sayesinde vizyonumuz genişlemiş ve özgün nakliyat çözümleri oluşturulmaya başlanılmıştır. Buna bağlı olarak müşteri memnuniyetimiz en üst seviyeye çıkmış ve hizmet alanımız en geniş sınırlar olan Türkiye’ye genişlemiştir.

Şirketimiz, hedefler doğrultusunda çalışacak personelleri bünyesine katmaya devam etmektedir. Ekibimize yeni katılan çalışanlarımıza meydana gelebilecek problemler karşısında ne gibi çözümler üretebilecekleri etraflıca öğretilmektedir. Sonrasında ise deneme çalışmaları yapılmakta, uzmanlaştığına karar verilen çalışanlarla yola devam edilmektedir. Nakliyat sırasında müşterilerimizin stres olmaması için ekip arkadaşlarımıza müşteri ilişkileri konusunda tavsiyeler verilmektedir. Bu tavsiyeler aynı zamanda, müşterilerimizin personellerimizle anlaşmazlık yaşama ihtimalini düşürmektedir. Daha az sorun yaşanma ihtimali de doğal olarak müşteri memnuniyetini olumlu yönde etkilemektedir.

 

boluevdenevelogobeyaz.png
Bolu Keskin Nakliyat olarak 20 yılı aşkın bir süredir sizlere Bolu evden eve nakliyat, şehirler arası ve şehir içi nakliyat gibi birçok kurumsal ve bireysel hizmetler vermekteyiz. Uzman personel kadromuz, yeni nesil taşımacılık sistemleri ve kaliteli hizmet anlayışımız sayesinde her geçen gün büyümeyi daha da kolaylaştırıyor ve sizlerin bu süreçleri stressiz bir şekilde atlatmasını sağlıyoruz. Hemen firmamıza ulaşarak sizler de hızlı ve güvenli nakliyat hizmetleri alabilirsiniz.

Etiketler

Bölgeler

İLETİŞİM

Bu sitenin seo ve yazılım çalışmasıPort Yazılım tarafından yapılmaktadır.